Про нас

Історія – це таємничо-принадне слово прийшло до нас від грецького στορία –оповідання, яке постало з давнього протоіндоєвропейського «*wid-tor-» – знати, бачити.

Історія зберігає свідчення епох та пам‘ять поколінь, наче давня книга, яку з тремтливим очікуванням розгортаєш і, змахнувши віковий пил, поринаєш у безмежний світ поза часом та простором, де ти вільний фантазувати, перевтілюватися, творити…
Inti Masters
INTI MASTERS JEWELRY –
це мистецтво крізь віки і на віки.

Натхненні історією, культурною спадщиною і символізмом митці створюють неповторні вишукані ювелірні вироби, витончені прикраси, майстерні гравірування, мар`яжні годинники. У витвори закоханих власною справою не можна не закохатись... Самобутній талант і багаторічний досвід роботи майстрів INTI MASTERS JEWELRY дозволяють створювати унікальні, персоналізовані, дуже особисті прикраси – справжні витвори мистецтва, гідні стати фамільними цінностями, які передаватимуться у спадок.

Звернувшись одного разу до INTI MASTERS JEWELRY, Ви станете нашими добрими друзями. І це найвища нагорода майстрам за кропітку працю.

Денис, ювелір:

«В мене майже 20 років досвіду роботи ювеліром. Чому обирають
саме нас? – бо ми кращі у своїй справі, у цьому переконують наші вироби. Нашій творчій команді до снаги найфантастичніші проєкти, а відточені роками досвід і майстерність дозволяють успішно втілювати Ваші найсміливіші ідеї. Ми допоможемо Вам матеріалізувати свої бажання і стати володарем справжніх витворів мистецтва»

Володимир, гравер:

«Моє кредо – любити, цінувати, творити! Моє полотно – метал. Мене надихає саме життя, адже все має власну красу – треба лише її розгледіти. Професія гравер – це увага до дрібниць і подробиць, це кропітка праця, що оживляє титан і сталь. Кажуть, що логіка приводить з пункту А до пункту Б, а уява – куди завгодно. Особисто я, створюючи на металі найфантастичніші світи і неймовірні сюжети, завжди керуюсь логікою і математичною точністю. Моя професія переконує, що перемога любить ретельність та сумлінність».

Сергій, ювелір:

«Я – старий моряк, якому пощастило побачити світ. Завжди вірив, що той, хто побачив цей світ з прекрасною боку, рано чи пізно сам починає творити прекрасне».

Сергій, ювелір:

«Доля дарувала можливість попрацювати на провідних підприємствах України та усвідомити потребу самореалізації майстром ювелірних прикрас. Не маючи профільної освіти в ювелірній галузі, прагнув довести собі що зможу! Для себе вирішив, що найкращим індикатором майстерності може бути всеукраїнська щорічна виставка «Ювелір Експо» у Києві. І ось у 2018 році - перша перемога у номінації «Краща чоловіча прикраса». Потім нова перемога і приз «Золоте сузір`я». Є й інші нагороди у різних номінаціях та конкурсах. 2019 рік серед найуспішніших : «Краща ювелірна прикраса»; «Краща чоловіча прикраса»; «Кращий символ високої духовності». Володар Grand Prix «Золоте сузір`я» за гарнітур «BUTTERFLY».

Задайте нам питання

Дякую за звернення!

Ваша заявка успішно відправлено.
Задати питання

Напишіть нам у мессенджерах